Студенти кафедри проживають в гуртожитку №6.
Гуртожиток коридорного типу, санвузли та кухні розташовані на кожному поверсі в обох кінцях коридору, душові кімнати (чоловічі та жіночі) – на 1-му поверсі, доступ в душові кімнати цілодобовий.
Для зберігання цінних речей, в гуртожитку наявна камера схову.
Для зручності в гуртожитку встановлені пральні-самообслуговування
В кімнати, вікна яких виходять на альтанки, може доноситись шум в теплий період.
У гуртожитку є робочі кімнати, де студенти мають можливість навчатися, проводити різні культурно-масові заходи.
Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках КПІ імені Ігоря Сікорського.
Положення про поселення та проживання в гуртожитках КПІ імені Ігоря Сікорського.
C Вхід у гуртожитки здійснюється за перепустками!!!
На території студентського містечка також розташовано відділення міліції та служба безпеки університету.
Навчальні корпуси знаходяться в 5-10 хвилинах ходьби від гуртожитків, до метро йти 10 хвилин, до трамваю – 3 хвилини.
Офіційний канал гуртожитку №6.
Офіційний канал Студмістечка КПІ.
Офіційний сайт Студмістечка КПІ.
Виникли питання або пропозиції? Звертайтеся до боту @kpi_studmisto_bot.
З 1 січня 2025 року змінюється вартість проживання в гуртожитках відповідно до наказу № НАГ/171/24 від 03.12.2024 «Про умови оплати за проживання, комунальні послуги і експлуатаційно-господарські у студентських гуртожитках студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського». Інформацію про вартість проживання в гуртожитку ви можете знайти за посиланням.
Завідувач гуртожитком:
Сидорчук Наталія Вікторівна
Комендант:
Байрамова Неля Олексіївна
Фахівець з виховної роботи:
Леонович Олена Володимирівна
Телефон:
204-92-64 (вахта)
Графік роботи адміністрації гуртожитку:
Пн. — Пт.: 09:00 — 18:00
Обідня перерва: 13:00 — 14:00
Контактні особи для вирішення питань з поселення.
🚨 Не нехтуйте власною безпекою – під час повітряних тривог спускайтесь в укриття!
☎️Телефони Департаменту безпеки для невідкладного реагування на порушення громадського порядку на території Університету: 044 204 8270, 044 204 9562, 044 204 2071, 0973735387.
✅ ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ ПРО ПОСЕЛЕННЯ
þ Коли починається поселення у гуртожиток і як я про це дізнаюсь?
✔️Графік поселення змінюється щороку. Про те, в який ти потрапив гуртожиток і коли приїжджати на поселення ти дізнаєшся із повідомлення про зарахування, яке тобі надійде електронною поштою, або можеш ознайомитись із списку на поселення на сайтах факультетів та навчально-наукових інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського чи зателефонувати до відбіркової комісії факультету / навчально-наукового інституту, до якого тебе зараховано на навчання.
þ Якщо я не встиг подати оригінали документів, чи можна отримати гуртожиток для ночівлі?
✔️Так, проси відбіркову комісію того факультету чи інституту, до якого подаєш документи, щоб тобі видали направлення до гуртожитку на ніч. Вартість залежить від гуртожитку.
þ В якому стані гуртожитки?
✔️Гуртожитки знаходяться у абсолютно різному стані залежно від конкретного гуртожитку, який може мати блочну або коридорну систему. Багато студентів самі роблять ремонти, намагаються поліпшити умови, але жити точно можна!
þ У гуртожитки селять першокурсників із першокурсниками чи зі старшокурсниками?
✔️Поселення відбувається за принципом вільних місць. Людина закінчила, випустилась, звільнила місце – на її місце поселили першокурсника, тому ніколи не можна передбачити.
þ Чи надається при вступі гуртожиток?
✔️Гуртожитком забезпечуються всі студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського без винятку, які мають таку потребу, порядок поселення коригується дирекцією студмістечка і щороку відрізняється і залежить від кількості вільних місць на момент поселення.
þ Якщо у мене дистанційне навчання, мене поселять у гуртожиток?
✔️В умовах воєнного стану головна задача – безпека! Забезпечити мешканців гуртожитків місцями в укриттях на 100% поки неможливо. Тому коригується навчальний план та умови поселення. Студмістечко поступово збільшує фонд місць в укриттях, але цих потужностей поки замало для повного поселення студентів.
Просимо зрозуміти, що першочергова задача надати гуртожиток тим, у кого навчання проходить в очному режимі та студентам, яким потрібно житло через війну, чиї домівки постраждали або знаходяться в окупації.
þ А яка потрібна медична довідка?
✔️Медична довідка не має встановленої форми з №. Це може бути одна загальна від сімейного лікаря, де СЛ вносить дані ФЛГ(результати, які дійсні ще мінімум 1-2 місяці не менше) та огляду дерматолога (шкіра чиста, і т.д.). Довідка на бланку медзакладу або з печаткою медзакладу та підписом і печаткою СЛ. Або це можуть бути окремі довідки.
þ А як поселитися в 1-місну кімнату? Мій син хоче жити в двомісній кімнаті або сам? А ми би хотіли поселитися в блочний гуртожиток…. (Поєднали в одну групу, бо суть все одно не змінна)
✔️Базове поселення здебільшого в 3-х, 4-х – місних кімнатах. Кімнати з меншою кількістю в гуртожитках є, їх мало. І якщо пощастить, і на момент заселення там будуть вільні місця, то тоді поселитесь.
Факультети розміщують своїх студентів для компактного проживання з певних гуртожитках, тому обрати гуртожиток не вийде! Комусь доля в «блочку» , комусь в «коридорку».
þ А написано, що можна платити більше і жити самому.
✔️Тарифи вказані при всіх типах розміщення. При зміні кількості мешканців відбувається і зміна оплати. Тобто, якщо в 4-х місну кімнату поселилось лише 3-є, то оплату порахують по тарифу 3-х місного проживання. Або студентів проживало 4, 2 виселились, нікого не підселили, то відповідно змінився статус оплати.
þ Які документи потрібно для оформлення пільги?
✔️Все розписано в статті. Уважно прочитати та зібрати відповідні документи. Принести завідуючій.
þ Якщо буде дистанційне навчання, чи треба платить за гуртожиток?
✔️Якщо у вас дистанційне навчання і ви не поселяєтесь в гуртожиток (не Укладаєте договір на проживання),відповідно, не проживаєте в ньому – ВИ НЕ ОПЛАЧУЄТЕ ЗА ПРОЖИВАННЯ!
þ А чи потрібно оплачувати за гуртожиток, якщо я поселився, а жити там не буду?
✔️ПОТРІБНО! При поселенні ви укладаєте Договір на проживання. Термін дії договору – навчальний рік. Для припинення його дії посеред навчального року, студент повинен написати заяву про виселення та припинення нарахування оплати, оформити обхідний лист, здати ключі від кімнати та майно , яке було у користуванні.
Зазвичай проблеми виникають саме у тих, хто поселився (бо дуже-дуже хотів пожити в Києві), а потім поїхав до дому і вирішив, що він там не живе, то й сплачувати не потрібно!
þ Чи видають в гуртожитку холодильники та мікрохвильовки?
✔️НІ. Студенти самі забезпечують себе побутовими приладами. У багатьох кімнатах вже є холодильники. По заселенню обговоріть із новими сусідами умови користування побутовими девайсами, за потреби зможете поповнити колекцію для комфорту.
þ ЧИ потрібно зніматися з обліку ТЦК вдома?
✔️Якщо ви не плануєте змінювати реєстрацію – НЕ ПОТРІБНО!
þ А як знайти заступника декана, щоб дізнатися про поселення?
✔️Тут все просто: ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ПОСЕЛЕННЯ.
þ А чи можна приїхати на поселення у вихідний?
✔️ НІ.
þ А з батьками поселяють??
✔️Ми сподіваємося, що наші студенти досить самостійні, щоб проживати в гуртожитку без батьків.
Батьки можуть приїхати з вами на поселення, допомогти з речами та облаштуванням.
þ ЧИ потрібно, щоб батьки підписували договір на проживання?
✔️Повідомляємо: якщо особа, яка заселяється, неповнолітня – в угоді на проживання необхідний підпис офіційного представника (зазвичай, одного з батьків). Відповідно, є два варіанта підписання угоди:
– неповнолітнім особам приїхати на поселення з офіційним представником;
– неповнолітнім особам поселитися з особистим підписом в угоді, а після поселення поштою надіслати угоду офіційному представнику, який підпише угоду і надішле її назад (отриману угоду з підписами віддати зав. гуртожитком).
þ А коли прийде запрошення на поселення? А яким чином факультет мене сповістить, що мене поселяють? А я є в списках на поселення?
✔️Студмістечко не може надати вам цю інформацію, оскільки формує, сповіщає та інформує про графік поселення своїх студентів факультет.
þ Що брати з собою на поселення?
✔️Радимо взяти речі першої необхідності (посуд для базового використання, засоби особистої гігієни, рушники, по можливості власну подушку, ковдру, капці). Всі інші блага можна довезти згодом, коли буде зрозуміло, чого не вистачає для вашого комфортного життя, узгодивши ці питання з новими сусідами.
þ А як оформити пільгу?
✔️Перш ніж задавати це питання ПРОЧИТАЙТЕ СТАТТЮ ПРО ОФОРМЛЕННЯ ПІЛЬГ. Там чітко вказаний перелік необхідних документів, тому уточнювати чи можна замінити або не привозити якусь довідку НЕ ПОТРІБНО!
þ Якщо я проживав влітку в гуртожитку, мені потрібно наново поселятися і приносити медичну довідку?
✔️ ТАК!
þ Якщо ми приїдемо у вихідний день, нас поселять???
✔️Ні. У вихідний день поселення не відбувається.
þ А можна контакти заступника декана?
✔️Контакти відповідальних за поселення заступників деканів факультетів/інститутів. Інших контактів ми не надаємо.
þ Як зв’язатися з гуртожитком/завідувачем?
✔️Скористайтесь НАВІГАЦІЄЮ ПО ГУРТОЖИТКАМ, тут знайдете короткий опис гуртожитків, телефони та імена адміністрації.
þ За скільки потрібно оплачувати гуртожиток?
✔️Оплата проводиться в безготівковій формі. Оплату можна робити помісячно, поквартально, за семестр, але не менше ніж на місяць вперед. Відповідно при поселенні ви сплачуєте за вересень та жовтень – це програма мінімум.
þ Куди та кому прислати заяву на поселення? ЧИ можна поселитися он-лайн?
✔️Заяву нікуди присилати не потрібно, ви її пишете/друкуєте та привозите з собою на поселення в гуртожиток (за умови, що вам надають гуртожиток згідно рекомендації факультету). Поселення відбувається в очному форматі з підписанням Договору та іншими документальними оформленнями.