Правові положення та довідкові матеріали до вступу на магістратуру

Консультація до комплексного фахового випробовування:

• Спеціальність: 121 Інженерія програмного забезпечення;
  • Назва освітньої програми: Інженерія програмного забезпечення інтелектуальних кібер-фізичних систем в енергетиці;
  • Назва конкурсної пропозиції: Інститут атомної та теплової енергетики, 121 Інженерія програмного забезпечення інтелектуальних кібер-фізичних систем в енергетиці, Магістр;
  • Дата, час проведення консультації: 19.07.2023, 10.00;
  • Місце проведення консультації: платформа Zoom:
    — Посилання: https://us04web.zoom.us/j/73914609439?pwd=LVhO1EA7Nc2p9CPzJlJYDGxbHyscFs.1
    — Ідентифікатор конференції: 739 1460 9439
    — Код доступу: krjb21

Контакти для спілкування:
Олексій Недашківський
nedaskevskii_oleksii@lll.kpi.ua

Вступ до магістратури 2023: розпочалась реєстрація для складання ЄВІ/ЄФВВ

🔸 Чи обов’язково складати ЄВІ/ЄФВВ?
• Цьогоріч всі вступники до магістратури, які планують вступати на навчання за кошти державного бюджету, мають скласти єдиний вступний іспит, який складається з двох частин – іноземна мова (за вибором вступника – англійська, німецька, французька, іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності.

🔸 Як скласти ЄВІ/ЄФВВ?
• Спочатку потрібно обов’язково зареєструватись! Без реєстрації складання ЄВІ та ЄФВВ неможливе. Реєстрація здійснюється один раз в одному закладі освіти, а результати можна буде зарахувати у будь-якому закладі в межах України.
• Не зволікайте, місця у пункта тестування обмежені, особливо якщо ви знаходитесь за кордоном!

🔸 Як зареєструватися?
Для вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2023 році приймальною комісією розроблено два алгоритми реєстрації:
для випускників КПІ-2023 (для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2023, які бажають вступити до магістратури)
для випускників інших років та інших ЗВО (для вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки (не в 2023) або планують вступати після завершення ІНШОГО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ).

🕓 Коли:
• до 31 травня 2023 – реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ
• 26 червня – 18 липня – основна сесія ЄВІ/ЄФВВ

Програма вступного комплексного фахового випробування на здобуття освітнього ступеня магістра, 2023 рік

Якщо ти вступаєш до магістратури за державним замовленням, тобі потрібно обовʼязково скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ), який цьогоріч складається з двох частин – іноземної мови за вибором вступника (англійська, німецька, французька або іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення. Для складання ЄВІ потрібно зареєструватись з 08 травня до 31 травня (до 18.00)та з 26 червня серпня до 18 липня скласти його.

Для вступу на спеціальності за державним замовленням потрібно скласти ЄВІ, фахове вступне випробування та подати до розгляду мотиваційний лист. Для вступу на спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки за кошти фізичних та / або юридичних осіб потрібно скласти ЄВІ, фахове вступне випробування та подати до розгляду мотиваційний лист. Для вступу на спеціальності 143 Атомна енергетика, 144 Теплоенергетика за кошти фізичних та / або юридичних осіб потрібно скласти фахове вступне випробування та подати до розгляду мотиваційний лист. Для вступу на всі інші спеціальності, які входять до Додатка 6 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти за кошти фізичних та / або юридичних осіб – подати до розгляду мотиваційний лист. Програми фахових вступних випробувань оприлюднені на даному сайті навчально-наукового інституту.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь магістра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності заяв, кількість заяв за кошти фізичних та / або юридичних осіб – максимум 15. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 липня зареєструвати електронний кабінет, а потім зареєструватись для складання фахового вступного випробування. Фахові вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть проводитись з 17 липня до 28 липня включно. Подати заяви можна буде з 31 липня до 21 серпня включно. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті обраного тобою факультету чи інституту.

Програми комплексних фахових випробувань на здобуття освітнього ступеня магістра за освітніми програмами підготовки магістра 2023 рік

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ КПІ ім. Ігоря Сікорського (kpi.ua)