Освітня ініціатива AI Marathon від GlobalLogic Education

Команда GlobalLogic Education рада повідомити вам, що ми збираємося запустити нову безоплатну освітню ініціативу — AI Marathon від GlobalLogic Education з 28 травня 2024 року по 6 червня 2024 року. Ви можете знайти більше інформації про програму AI Marathon, спікерів і розклад тут (https://www.globallogic.com/ua/about/events/ai-marathon-globallogic-education/?utm_source=external-universities&utm_medium=email&utm_campaign=ai-marathon).

Про що курс: студенти дізнаються про Generative AI та про те, як використовувати його на практиці (зокрема створення власних чат-ботів і програми, яка може виявляти об’єкти за допомогою штучного інтелекту).

Ми будемо дуже вдячні, якщо ви поділитеся та порекомендуєте курс своїм студентам, які можуть бути зацікавлені, через ваші канали комунікації (офлайн-оголошення/соцмережі/електронна пошта тощо).

З повагою, Команда GlobalLogic Education

University&Pre-hire Programs