21.12.2023

І-а Міжнародна науково-практична конференція присвячена 125-й річниці КПІ ім. Ігоря Сікорського «СУЧАСНІ АСПЕКТИ ІНЖЕНЕРІЇ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

Конференція проведена за сприяння Інституту інформаційних досліджень Академії наук провінції Шаньдун (КНР), Інституту автоматики Академії наук провінції Шаньдун (КНР), Політехнічного інституту м.Томар (Республіка Португалія), Науково-дослідного центру Smart Cities (Республіка
Португалія), Інституту інженерії програмного забезпечення та технологій Університету Малаги (Королівство Іспанія).

В ході палких наукових дискусій розглянуто сучасні аспекти та інструментарії інженерії програмування, програмного забезпечення кібер-фізичних систем та комп’ютерного моделювання процесів та систем.

В роботі конференції взяли участь науково-педагогічні працівники, студенти, аспіранти, докторанти та представники IT-індустрії країн світу.

Загалом в пленарному та двох секційних засіданнях були присутні понад 80 учасників, з докладами виступили 33 представника різних країн.

Результатами роботи став обмін думками з різних аспектів інженерії програмного забезпечення, поширення сучасних знань, обговорення перспектив і технологій інженерії програмного забезпечення.

Був розглянутий досвід проведення конференції та намічені кроки щодо покращення її рівня та розширення присутності науковців з інших структурних наукових підрозділів університету, інших університетів України та міжнародної наукової спільноти.

За підсумками конференції  підготовлене рішення щодо проведення в наступному році  ІІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції «СУЧАСНІ АСПЕКТИ ІНЖЕНЕРІЇ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ». Готується збірка тез конференції.

Фотозвіт:

Збірник тез: