Вітаємо переможців цьогорічного хакатону INT20H !

3 березня відбувся хакатон INT20H — щорічні IT-змагання, організовані студентами для студентів.

Протягом 20 годин учасники працюють над створенням новітніх рішень у вибраних категоріях, прокачують свої hard і soft skills.

Щиро вітаємо студента 2-го курсу Салюка Владислава з перемогою на хакатоні INT20H в категорії Mobile development!

Також підтримуємо та вдячні за участь студентам, які долучилася цьогоріч до хакатону, особливо студентам 2-го курсу кафедри ІПЗЕ, серед яких Ярослав Бізюк, Іван Барабаш, Максим Бондаренко, Вознюк Назар і Данечкін Микита за активність та цікаві проєкти, та радіємо за отриманий досвід та яскраві враження, особливо від очного формату події.

Ви — справжні молодці!

Не бійтеся втілювати в життя свої найсміливіші творчі ідеї та створювати неймовірне!