Відповідальні за напрямки діяльності кафедри

1.Завідувач кафедриКоваль О.В.
2.Вчений секретар кафедриМусієнко А. П.
3.Технічний секретар кафедриОлєнєва К.М.
4.Проектна група освітніх програм :  Коваль О.В. Гусєва І.І. Шпурик В.В. Недашківський О.Л. Барабаш О.М Федорова Н.Ф.
5Група забезпечення спеціальності:  Коваль О.В.     Мусієнко А.П.   Гусєва І.І.   Коваль О.В.   Недашківський О. Л.

Барабаш О. М.       Шпурик В.В. Смаковський Д.С.   Ковальчук А.М.   Кузьміних В.О.     Стативка Ю.І.     Свинчук О.В.   Гагарін О.О. Кононенко І.     Гончаренко С. Г.   Вакулович О.В.   Кучмій І.О.
Навчально-методичний напрям

Відповідальний за навчально-методичний напрям, член навчально-методичної комісії університету – Коваль О.В.

1.Відповідальний за підготовку ОП та навчальних, робочих планівГусєва І.В.
2.Відповідальні за якісний склад дисциплін:Шпурик В.В. Смаковський Д.С. Мусієнко А.П.   Ковальчук А.М.   Кузьміних В.О.
3.Відповідальний за організацію та контроль підготовки навчальних підручників та посібників, член навчально-методичної комісії інститутуСтативка Ю.І.
4.Відповідальний за організацію та контроль підготовки сіллабусів та інших матеріалів, що забезпечують викладання дисциплінГончаренко С. Г.
5.Відповідальний за розподіл навантаження НПП та підготовку документів щодо навантаженняДацюк О.А.
6.Відповідальний за організацію вибору вибіркових дисциплін Сігайов А.О. Дацюк О.А.
7.Відповідальні за організацію практики бакалаврів та підготовку і захисту дипломних робітНедашкiвський О.Л. Олєнєва К.М.
8.Відповідальні за організацію практики магістрів та підготовку і захисту магістерських дисертаційФедорова Н.В.
9.Відповідальний за організацію вступу та навчання аспірантів, організацію підготовки та ведення їх індивідуальних планівБандурка О. І.
10.Відповідальний за організацію перевірок на плагіат кваліфікаційних робіт та розміщення в ELAKPI наукових та освітніх матеріалівКолумбет В.П.
11.Відповідальний за організацію ректорського контролюБандурка О. І.
12.Відповідальний за організацію заочного навчанняДацюк О.А. Кучмій І.О.
13.Відповідальні за організацію роботи НПП в кампусі та контроль цієї роботиГагарін О.О. Гончаренко С. Г.
14Відповідальний за організацію рейтингування НППГончаренко С. Г.
15Відповідальний за питання щодо стажування викладачівВарава І.А. Кучмій І.О.
16Відповідальні за організацію та супровід технологічного середовища для розробки програмного забезпечення кваліфікаційних робітНедашкiвський О.Л., Тараненко Р.А.

Навчально-науковий та інноваційний напрям

Відповідальний за навчально- науковий напрям – Барабаш О.В.

1.Відповідальні за організацію та супровід підготовки дисертаційних робітБарабаш О.В. Бандурка О. І.
2.Відповідальний за формування та виконання ініціативних робіт та держбюджетних проектівБарабаш О.В. Кучмій І.О.
3.Відповідальні за формування та виконання госпдоговірних робітКоваль О.В., Барабаш О.В., Кучмій І.О.
 Відповідальні за формування та виконання міжнародні науково-технічних та освітньо-наукових проектівГусєва І.І., Федорова Н. В.
4.Відповідальні за впровадження результатів виконання ініціативних робіт та держбюджетних проектів, госпдоговірних робіт та міжнародних освітньо-наукових проектів, результатів діяльності навчально-наукових лабораторій в навчальний процесФедорова Н.В. Недашківський О.Л. Гайдаржи В.І.
Навчально-виховний напрям

Відповідальний за навчально – науковий напрям – Свинчук О.В.

1.Відповідальний за організацію роботи кураторів групСвинчук О.В.
2.Відповідальний за взаємодію з навчально-виховним напрямом діяльності ННІ АТЕ та деканатомСвинчук О.В. Кучмій І.В.
3.Відповідальні за організацію та супровід підготовки індивідуальних планів студентівВарава І.А.
4.Відповідальний організацію проведення ректорського контролюБандурка О. І.
 Відповідальний за профорієнтаційну роботуГейко О.
 Відповідальний за підтримку зв’язку з колишніми випускниками кафедриДацюк О.А.
 Відповідальний за розподіл молодих спеціалістів та підготовку та замовлення додатків до дипломуКучмій І.О.
 Відповідальний за міжнародну мобільність студентівГусєва І.І
 Відповідальний за опитування студентів, викладачів та роботодавцівШвайко В.Г.
Навчально-організаційний напрям
1.Відповідальний за матеріально-технічне забезпечення кафедриВакулович О.В.
2.Відповідальний за кадрові та фінансові питання, розклад викладачівКучмій І.В.
3.Матеріально-відповідальнийГерасимчук Є. В.
4.Відповідальний за створення та функціонування інформаційної інфраструктури кафедриДемін Д. Голец В

Атестаційна комісія (проведення екзамену вступу на другий магістерський рівень освіти та робота з мотиваційними листами вступників в магістратуру):

1. Барабаш О.В.
  2. Недашківський О.Л.
  3. Сігайов А.О.
  4. Варава І.А.
  5. Шпурик В.В.
  6. Дацюк О.В.

Предметна екзаменаційна комісія (від каф. ІПЗЕ) по прийому вступного іспиту до аспірантури:

1. Барабаш О.В.
  2. Гаврилко Є.В.