Звіт з роботи 1-ї МНПК “Сучасні аспекти інженерії ПЗ”

14 грудня 2023 року на кафедрі інженерії програмного забезпечення в енергетиці Навчально-наукового інституту атомної та теплової енергетики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» була проведена І-а Міжнародна науково-практична конференція присвячена 125-й річниці КПІ ім. Ігоря Сікорського «СУЧАСНІ АСПЕКТИ ІНЖЕНЕРІЇ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ».

Конференція проведена за сприяння Політехнічного інституту м. Томар (Республіка Португалія), Науково-дослідного центру Smart Cities (Республіка Португалія), Інституту інженерії програмного забезпечення та технологій Університету Малаги (Королівство Іспанія), Інституту інформаційних досліджень Академії наук провінції Шаньдун (КНР), Інституту автоматики Академії наук провінції Шаньдун (КНР).

Наукові напрями конференції:

1. Інструментарії технології програмування.

2. Програмне забезпечення кібер-фізичних систем.

З фотозвітом конференції можна ознайомитись за посиланням

Організатори конференції дякують всім учасникам та запрошують до подальшої співпраці!