07.04.2022

Інформування стосовно поточних подій: 01.03.2022

Шановні київські політехніки. Протягом минулої доби Україна відстояла головні стратегічні позиції. Ситуація в місті Києві була напруженою, але контрольованою. Безпека і життєдіяльність на території університету зберігалися на належному рівні.

Особлива увага приділялася наступним питанням:

1. Забезпечення прийнятних умов і надання необхідної допомоги людям, які знаходяться в укриттях (медична допомога, харчування, вирішення нагальних побутових проблем).

2. Забезпечення життєдіяльності студмістечка. Як і у попередні дні, цивільний захист у гуртожитках КПІ був забезпечений на належному рівні. Прохідні гуртожитків знаходилися під контролем співробітників університету і студентів. Працювали системи опалення, водо, газопостачання, зв‘язок. Студенти надавали допомогу в будівництві захисних споруд на території студмістечка і в розвантаженні продуктів в магазині «Фора» біля 20-го гуртожитку.

3. За результатами співпраці з Національною поліцією, Нацгвардією і представниками територіальної оборони м. Києва було організовано комплекс заходів по забезпеченню правопорядку на території Університету. Усі навчальні корпуси і гуртожитки перебували під цілодобовою охороною. Протягом комендантської години здійснено перевірку
4-ох транспортних засобів, які заїздили на територію Університету;

5. Силами представників територіальної оборони міста за активної участі студентів та господарських служб КПІ було побудовано ще дві захисні споруди на автошляхах навколо Університету;

6. На території університету та студмістечка повторно перевірено системи енерго та теплозабезпечення, перевірено роботу резервних ліній, систем протипожежної безпеки та оповіщення. Ці системи працювали в штатному режимі. Почалися збої в роботі телефонного зв’язку. Співробітники КПІ Телеком працюють над усуненням цих проблем.

Висловлюємо велику подяку студентам і співробітникам університету, які у ці складні часи докладають усіх можливих зусиль для забезпечення життєдіяльності КПІ, надання допомоги своїм колегам.

Бережіть себе, своїх близьких і друзів